Друзі Гандзюк заявили, що Венедіктова тисне на батька активістки

Ірина Венедіктова Уніан

За словами друзів Катерини, Венедіктовій байдуже на справу Гандзюк

Друзі вбитої активістки Катерини Гандзюк заявили, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова почала тиснути на батька загиблої. Про це йдеться на сторінці ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк" у Facebook.

Як зазначається, після публікації батька Гандзюк в Facebook, в якій йдеться про відсторонення від справи заступника генпрокурора Віктора Тріпака, "Венедіктова почала діяти".

"Замість вибачень і спроб зрозуміти свої помилки вона (Ірина Венедіктова - ред.) дала команду обласному прокурору Херсонської області терміново везти батька Катерини в Київ, на зустріч з нею та народними депутатами. Везти, щоб негайно прикритись ним від критики. Типу, "дивіться, ми зустрічаємось, а значить все нормально!", - йдеться у пості.

Однак, за словами авторів заяви, Віктор Гандзюк відмовився їхати в Київ і "ризикувати своїм життям під час офіційного карантину". Попри це керівники області продовжили телефонувати чоловіку з вмовляннями приїхати. 

 Крім цього, автори заяви наголосили, що Гандзюк запропонував київським прокурорам поспілкуватись зі своїм адвокатом — Євгенією Закревською, яка представляла інтереси Катерини. Але прокурори відмовили.

"Венедіктовій насправді байдуже на справу Гандзюк і вона не готова комунікувати з адвокатами Каті і пана Віктора. Вона просто вирішила прикритись татом Катерини, відірвати його від роботи в лікарні під час епідемії, ризикнути його життям, щоб зняти красиву картинку для ЗМІ", - йдеться у заяві. 

Нагадаємо, нещодавно Печерський районний суд Києва продовжив термін досудового слідства у справі вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк до 29 липня цього року.

Loading...