Другий тур виборів: У Рівному не вистачає скриньок і кабінок для голосування

У Рівному на виборчих дільницях не вистачає урн та кабінок для голосування ГО "Опора"

Порушення зафіксували на двох великих виборчих дільницях

У неділю, 22 листопада, в Рівному розпочалося голосування у другому турі місцевих виборів. Однак, на деяких дільницях відсутня потрібна кількість кабінок та скриньок. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА

За попередньою інформацією, порушення зафіксували на двох великих виборчих дільницях. Так, на дільниці № 560964 (м. Рівне, вул. Київська, 12Б, дитячий садок № 38, музичний зал) кабінок для голосування - 4, а стаціонарних скриньок - 5.

Також на дільниці № 560989 (м. Рівне, вул. Фабрична, 7 (дитячо-юнацька спортивна школа №4, спортивний зал) стаціонарних скриньок для голосування 4 і 2 - переносні. Крім того, у день виборів дільницю облаштували не в спортивному залі, а в холі.

У Рівному на виборчих дільницях не вистачає урн та кабінок для голосування ГО "Опора"

Тоді як згідно із п. 5-6 ст. 62 Виборчого кодексу України приміщення для голосування повинно бути обладнане достатньою кількістю кабін для таємного голосування. Зокрема, для малих виборчих дільниць кількість таких кабін повинна бути не менше двох, для середніх - не менше чотирьох, для великих - не менше шести.

Крім цього, велика виборча дільниця повинна мати не менше шести стаціонарних виборчих скриньок та дві переносні. 

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, розпочалося голосування у другому турі виборів мера в 11 містах, де за результатами голосування 25 жовтня жоден з кандидатів не отримав понад 50% підтримки.

Loading...