Дороги зробили, але ними поїдуть катафалки: Богомолець назвала причину нецільового використання "антикоронавірусного" фонду

Ольга Богомолець. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Влада не готова до підвищення рівня захворюваності на коронавірус, констатувала Ольга Богомолець

Влада в Україні займається жорстким популізмом, саме тому більшість грошей із Фонду боротьби із коронавірусом були використані нецілеспрямовано.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявила заслужена лікарка України, народна депутатка України VIII скликання Ольга Богомолець.

Ольга Богомолець зауважила, що у неї є відповідь на запитання, чому кошти з Фонду боротьби із коронавірусом, які мали бути використані на доплати медикам, на їхню підготовку, на оснащення і переоснащення лікарень, використали непрофільно. На її думку, так відбулося тому, що "влада займається жорстким популізмом".

"Значно легше відкрити нову дорогу і показати – ось, ми дорогу зробили. А по цій дорозі поїдуть тільки катафалки. Владі легше робити популярні речі, які можна показати, де можна перерізати стрічку і зробити з цього пафосне відкриття. Саме тому більшість грошей із фонду були використані нецілеспрямовано і саме тому влада сьогодні не готова до підвищення захворюваності, тому що не використали час правильно", – зазначила медик.

Новини за темою: Експерти прогнозують в Україні до 8 тисяч нових випадків коронавірусу на добу

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що законопроєкт про держбюджет на наступний рік не передбачає спрямування коштів на створення та фінансування в державі окремого фонду для боротьби з COVID-19.

Раніше у Міністерстві соціальної політики розповіли, що з Фонду боротьби із коронавірусом виділили понад 233 млн гривень, щоб забезпечити виплати компенсацій медичним працівникам через COVID-19.

Loading...