live

Допомога з безробіття має виплачуватися уже з першого дня, коли людина втрачає роботу, – Королевська

Наталія Королевська

Кількість безробітних людей в Україні буде збільшуватися, тож необхідно задіяти процедуру,  щоб з першого дня, коли людина стає безробітною, їй негайно, в онлайн-режимі була призначена допомога.

Про це під час брифінгу біля парламенту, який транслювали в ефірі телеканалу ZIK, повідомила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

"Ми вимагаємо, щоб зараз ресурс з державного бюджету додатково було направлено до Пенсійного фонду, щоб були проіндексовані людям пенсії, пенсії були виплачені людям в повному обсязі і щоб жодні провокації, які зараз закидають, що можуть зупинити виплати, щоб у жодному разі цього не відбулося. Ми наполягаємо, щоб додатковий ресурс з бюджету було направлено на Пенсійний фонд. Також на Фонд із безробіття та на Фонд соціального страхування. Навіщо? Ми розуміємо, що з кожним днем ​​ситуація стає, звичайно, складнішою, і кількість безробітних людей буде збільшуватися. Тому ми прописали процедуру, щоб з першого дня, коли людина стає безробітною, щоб їй тут же, в онлайн-режимі була призначена допомога із безробіття і щоб вона з першого дня початку виплачуватися. Для цього, безумовно, нам знадобиться додатковий ресурс", – зазначила Наталія Королевська.

Новини за темою: НБУ очікує в Україні кризу не більш глибоку, ніж в інших країнах

Раніше Наталія Королевська заявляла, що в умовах протидії коронавірусу в Україні слід проводити дуже збалансовану політику соціального захисту людей, підтримки економічного блоку та захисту здоров’я людей.

Як відомо, станом на ранок, 27 березня, в Україні на коронавірусну інфекцію COVID-19 захворіли вже 218 людей. З них померли – 5 осіб, 4 – одужали.