live

Допомога самотнім і потребуючим під час карантину: Фонд Оксани Марченко відкрив гарячу лінію

Фонд Оксани Марченко запускає гарячу лінію допомоги під час карантину

Благодійний Фонд Оксани Марченко

Дзвінки приймають із 8.30 до 19.00

Благодійний фонд Оксани Марченко запустив у місті Києві та Київській області гарячу лінію – 0 800 305 605 для допомоги самотнім пенсіонерам і людям з інвалідністю під час карантину.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

Тим, хто не може самостійно вийти за продуктами у період карантину, їх привезуть додому. Самотні люди можуть звернутися за телефоном гарячої лінії, також можуть зателефонувати і ті, хто знає, що їхній сусід або знайомий потребує допомоги.

Дзвінки за номером телефону 0 800 305 605 приймають із 8.30 до 19.00.

Програма допомоги працює у Києві та Київській області.

Нагадаємо, понад чотири сотні людей з інвалідністю отримали благодійну допомогу від Фонду Оксани Марченко. Люди, що отримали продуктові набори, – члени організації людей з інвалідністю "Єдність". Оксана Марченко вже багато років патронує організацію людей з інвалідністю "Єдність". З 2012 року допомагала особисто, а зі створенням Благодійного фонду цим активно займається її організація. Щорічно до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня, закуповуються продуктові набори. Оксана Марченко також дарує подарунки дітям 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей.

Як повідомляли раніше, Фонд Оксани Марченко передав Інституту серця МОЗ унікальний апарат для діагностики перед трансплантацією. За його допомогою можна абсолютно точно виявити вірус в організмі людини. Апарат набагато швидше і більш точно може діагностувати, в тому числі і коронавірус.