live

Допомога під час карантину: Фонд Оксани Марченко передав продуктові набори людям з інвалідністю

Допомога від Фонду Оксани Марченко Фото - скріншот

Понад чотири сотні людей з інвалідністю отримали благодійну допомогу від Фонду Оксани Марченко. Пакунки з необхідними продуктами передали людям, які не в змозі самостійно дістатися магазину.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

Люди, які отримали допомогу, кажуть, що цих продуктів харчування вистачить не на один тиждень. Сьогодні карантинні заходи, які зараз необхідні в боротьбі з епідемією, боляче б’ють по кишенях пенсіонерів. Продукти дорожчають, а біля магазинів збираються черги, які літнім людям вистояти значно важче. Благодійна допомога від фонду Оксани Марченко – а це понад 400 продуктових наборів для людей з інвалідністю – зараз як ніколи доречна. Фонд Оксани Марченко фінансується за рахунок власних коштів Оксани Марченко і Віктора Медведчука.

Новини за темою: В лікарнях Закарпаття завдяки Віктору Медведчуку і Оксані Марченко відтепер є спецзасоби для боротьби з коронавірусом, - Чубирко

Люди, що отримали продуктові набори, – члени організації людей з інвалідністю "Єдність". Сьогодні вони як ніхто інший потребують допомоги.

Оксана Марченко вже багато років патронує організацію людей з інвалідністю "Єдність". З 2012 року допомагала особисто, а зі створенням Благодійного фонду цим активно займається її організація. Щорічно до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня, закуповуються продуктові набори. Оксана Марченко також дарує подарунки дітям 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей.

Не так давно, фонд Оксани Марченко разом з Віктором Медведчуком, головою Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" передали першу партію медичних препаратів і вантажів для боротьби з коронавірусом в усі районні лікарні Закарпаття.

Вони закупили: 5 апаратів штучної вентиляції легенів виробництва Франції, 20 000 медичних масок з гумовими петлями, 350 експрес-тестів BIOEASY для виявлення коронавірусу, 38 000 захисних оглядових рукавичок, 600 комплектів медичних комбінезонів декількох видів, 90 комплектів одягу для використання докторами-інфекціоністами, електронне обладнання для моніторингу стану пацієнтів та 500 літрів засобів для дезінфекції рук, шкіри та медичного обладнання. Все це вони придбали за власні кошти.

А минулого тижня унікальний апарат молекулярної діагностики, який може за лічені години виявити вірус в організмі людини, в тому числі і коронавірус, Оксана Марченко і Віктор Медведчук передали в Інститут серця.