Документи без обкладинок і термоскринінг: Аеропорт "Бориспіль" встановив нові правила на час карантину

Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Пасажирів із симптомами коронавірусу та підвищенною температурою не пускатимуть в аеропорт

У п'ятницю, 12 червня, в аеропорту "Бориспіль" оприлюднили нові правила перетину кордну та перебування на території летовища на час карантину. Про це повідомляє пресслужба аеропорту в Facebook

Так, вхід до терміналу можуть здійснювати лише пасажири з посадковими талонами або квитком у паперовому чи електронному вигляді у медичних масках чи респіраторах. Для осіб, які проводжають або зустрічають пасажирів, доступ в термінал обмежено. Винятком можуть бути супроводжуючі в особливих обставинах. Наприклад супроводжуючі пасажирів з обмеженою рухливістю, дітей, що відлітають без супроводу дорослих тощо.

На вході до терміналу буде здійснюватися термоскринінг. Особи з температурою понад 38 градусів, а також симптомами коронавірусу (лихоманка, кашель, задишка) в аеропорт пропускатися не будуть.

Також усі пасажири повинні дотримуватися дистанції та користуватися власними або встановленими в аеропорту санітайзерами.

Документи потрібно надавати лише у розгорнутому вигляді та без обкладинок. Крім того, пасажири повинні бути готовими на вимогу інспектора зняти маску чи респіратор.

Після прибуття в Україну всі громадяни повинні встановити мобільний додаток "Дій вдома", який потрібний для проходження домашньої самоізоляції.

Новини за темою: У "МАУ" назвали перший рейс після відновлення авіасполучення

"Закликаємо вас уважно ознайомитись з правилами аеропорту та правилами перетину кордону. І обов’язково, перед тим як купувати квиток та вирушати у подорож, перевірте умови в’їзду до країни прильоту. І не менш важливо - з 14 червня 2020 року усіх пасажирів ми чекаємо в терміналі D", - зазначили у пресцентрі "Борисполя". 

Новини за темою: З 15 червня "Укрзалізниця" відновлює рух поїздів Kyiv Boryspil Express

Нагадаємо, з 15 червня в Україні відновлюють авіасполучення з іноземними державами. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, туристи з деяких країн зможуть не проходити обсервацію. Однак, пасажири з червоної зони повинні будуть перебувати на самоізоляції або на обсервації 14 днів.

Loading...