Доктор Комаровський розповів, коли Україну чекає різке зростання хворих на коронавірус

Лікар-педіатр, письменник і телеведучий Євген Комаровський

Фото з відкритих джерел

За його словами, превентивні заходи в школах (антисептик і маски) є абсолютно безглуздими

Різке зростання захворюваності коронавірусом в Україні може початися після старту опалювального сезону. Про це заявив лікар Євген Комаровський в Telegram.

"Різке зростання захворюваності коронавірусом відбудеться, швидше за все, з середини жовтня — з початку опалювального сезону. Але не тому, що має місце повне ігнорування запобіжних заходів, а тому, що ми традиційно протягу боїмося більше, ніж коронавірусу", - написав Комаровський.

За його словами, превентивні заходи в школах (антисептик і маски) є абсолютно безглуздими. Він підкреслює, що в класі важливо створити протяг, контролювати температуру і вологість повітря. 

"Легше ж відмити гроші на масках, санітайзерах, на митті підлог хлоркою, на нещасних дітях в масках... вони в масках, поки на них камера дивиться, а потім знімають, щоб хоч трохи подихати. А ви самі спробуйте подихати в масці в кімнаті, де температура +26 і вологість повітря 20%!" - додав Комаровський.

Новини за темою: У МОЗ не знають точну кількість тих, хто одужав від коронавірусу в Україні

Нагадаємо, станом на ранок 26 жовтня, в Україні зафіксовано 348 924 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За добу зафіксовано 5 426 нових випадків.Loading...