Лікар Комаровський емоційно відреагував на посилення карантину в Києві

Лікар-педіатр, письменник і телеведучий Євген Комаровський

Фото з відкритих джерел

Педіатр вважає, що подібні рішення не знизять рівень ризику зараження COVID-19

Знаменитий лікар Євген Комаровський рішуче засудив посилення карантину в Києві. Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу "Україна 24".

Лікар зазначив, що рішення про заборону роботи кафе і кінотеатрів після 22:00 не знизить рівень ризику зараження COVID-19.

"Є проблема, кінотеатр - це закрите приміщення. Інтенсивність повітрообміну в кінотеатрі і відстань між людьми в кінотеатрі визначає ступінь ризику. До чого тут час доби - я не розумію. Ось, наприклад, кінотеатр, у нього швидкість обміну повітря така-то - ми дозволяємо при такій вентиляції повітря проводити заходи. Немає такої системи вентиляції - цей зал не працює. Ось головний чинник. Чому раптом час став обставиною - я не знаю як лікар. Можливо, є якісь нові відкриття київських епідеміологів. Чому в 18:00 кінотеатр можна відкрити, а в 22:00 не можна", - сказав Євген Комаровський.

Також він запевнив, що ризик заразитися коронавірусом в басейні набагато менший, ніж в громадському транспорті. 

"Через воду вірус не передається. Багаторазове купання в басейні менш ризиковане, ніж будь-який автобус або тролейбус в місті Києві", - додав лікар.

Новини за темою: Усі дитячі установи повинні бути відкриті, – Комаровський пояснив, де насправді на дітей чекає "коронавірусна" небезпека

Днем раніше мер Києва Віталій Кличко заявив про посилення карантинних заходів у столиці. Зокрема, обмежили роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів до 22:00.Loading...