Додаток "Дія": Дубілет розповів, за чий кошт створили цифровий сервіс

Дмитро Дубілет у ток-шоу "Народ проти" Фото - скріншот

"Це нуль грошей додатково для держави"

На створення додатку "Дія" з державного бюджету коштів не витрачали, цю роботу профінансували за гранти ЄС, США та Канади.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Міністр розповів, у скільки обійшовся додаток "Дія", який презентували цього тижня, державному бюджету.

"Якщо я не помиляюся, це нуль грошей додатково для держави, якщо не зважати на зарплату міністра та його команди. Тому що це грантовий проєкт, з одного боку, іноземні донори фінансували цю розробку. З іншого боку, там були українські IT-компанії, які як волонтери розробляли цей додаток. Якщо не помиляюся, це Європейський Союз грант надавав, США, Канада. Там комплексно було", – повідомив Дмитро Дубілет.

Новини за темою: Зеленський прогнозує запуск електронного паспорта громадянина України до березня

Міністр додав, що можливість мати водійське посвідчення в електронному форматі мають водії у близько десяти країнах світу. Дмитро Дубілет зауважив, що, таким чином, Україна опинилася у першій десятці тих країн, де діє такий цифровий сервіс.

"Додаток буде один. Ідея в тому, що у ньому будуть запускатися нові й нові послуги", – зазначив Дмитро Дубілет.

Як повідомляли, Міністерство внутрішніх справ та Державна міграційна служба презентували новацію Е-сервісу, яка допоможе відновити втрачені водійські права не виходячи з дому у режимі онлайн-доступу.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Кабінет міністрів запровадив експериментальний проєкт, який дозволяє реєструватися на авіарейс чи поїзд в Україні за електронним посвідченням водія.

Loading...