До затонулого біля берегів Одеси танкера "Делфі" підійшов плавучий кран

Танкер "Делфі" Думская

На узбережжі – чимало відпочивальників, які купаються у морі

До затонулого танкера "Делфі" біля берегів Одеси підійшов плавучий кран, проте роботи з підняття судна ще не розпочинають.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення з Одеси повідомила кореспондентка Валерія Бабич.  

Як констатувала кореспондентка, техніка, яку підігнали до судна, наразі не працює, роботи з підняття танкера ще не розпочалися.

Новини за темою: Танкер "Делфі" – свідчення імпотентності влади, – Володимир Кацман

На пляжі, навпроти якого затонуло судно, багато відпочивальників, серед них – чимало дітей. Люди засмагають і купаються у морі, попри те, що танкер із нафтопродуктами досі залишається на мілині.

Новини за темою: В Одесі біля затопленого танкера "Делфі" знайшли загиблого дельфіна

Одесити та гості міста, з якими поспілкувалася Валерія Бабич, не вірять у те, що затонулий танкер піднімуть найближчим часом, оскільки протягом майже року уже відбулася низка невдалих спроб.

Нагадаємо, танкер "Делфі" під прапором Молдови сів на мілину недалеко від Одеси 22 листопада 2019 року. Тоді капітан судна відмовлявся подати сигнал SOS і евакуюватися без дозволу судновласника.

У січні 2020 року Державна служба морського та річкового транспорту України завершила розслідування за фактом аварії танкера-бункерувальника "Делфі" біля узбережжя Одеси та заявила, що основними причинами аварії стали порушення з боку судновласника та капітана судна, неготовність екіпажу діяти в складних погодних умовах і обмежена кількість на судні палива.

У лютому цього року капітану танкера "Делфі" повідомили про підозру. Його звинуватили в порушенні правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту.

18 липня дві спроби підняти з мілини та поставити на кіль аварійний танкер "Делфі" біля узбережжя Одеси виявилися безуспішними: обірвався трос одного з двох буксирів. 25 липня операція з підняття "Делфі" з одеського пляжу знову закінчилася обривом троса.

Водночас 26 липня події навколо танкера "Делфі" визначили як надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Компанії-підряднику судновласника відмовили у продовженні робіт, тепер їх передали Адміністрації морських портів України та ДСНС.

Loading...