До свята Воскресіння Христового: Жителям Закарпаття передали пасхальні набори від родини Віктора Медведчука и Оксани Марченко

Телеканал ZIK

Жителям Закарпаття передали пасхальні набори від родини Віктора Медведчука и Оксани Марченко. Про це повідомив заступник Закарпатської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Мирослав Щербей та подякував Фонду Оксани Марченко і Віктору Медведчуку за допомогу нужденним людям Закарпаття напередодні Великодня.

"Волевеччина отримала на сьогоднішній день достатню допомогу – 200 святкових подарунків від народного депутата Віктора Володимировича Медведчука та Оксани Марченко. Ми вручили їх малозабезпеченим, одиноким, пристарілим. Тим людям, які на сьогоднішній день потребують допомоги", – сказав Мирослав Щербей і додав, що розвозити пакунки від Оксани Марченко і Віктора Медведчука по селах Закарпаття будуть і завтра.

Він також зазначив, що така акція була започаткована ще у далекому 1997-му році.

"Віктор Володимирович, будучи депутатом ВРУ від Закарпаття, започаткував це. І протягом цього часу він не забував про закарпатців", – наголосив Мирослав Щербей.

Нагадаємо, раніше до свята світлого Воскресіння Христового родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко придбала власним коштом та передала на Луганщину 16 тонн продуктових наборів для самотніх пенсіонерів та людей з інвалідністю.

Крім того, народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Наталія Королевська розповіла, що жителі Донецької області також отримали благодійну допомогу та вдячні за понад 20 тонн великодніх наборів, відправлених Віктором Медведчуком і Оксаною Марченко по всій лінії розмежування.

Також за допомогу мешканцям Харківської області у вигляді медичних масок і пасхальних продуктових наборів подякував Оксані Марченко та Віктору Медведчуку керівник Харківської міської організації "Опозиційної платформи – За життя" Андрій Лесик.

Як відомо, до свята Воскресіння Христового за власні кошти Оксани Марченко і Віктора Медведчука було закуплено і буде роздано по всій країні 10 тис. продуктових наборів загальною вагою понад 100 тонн.

Раніше повідомляли, що за власні кошти Віктора Медведчука та Оксани Марченко в усі районні лікарні Закарпатської області було закуплено все необхідне для боротьби з коронавірусом. Всі сімейні лікарі Закарпатської області отримали засоби індивідуального захисту.

Також відомо, що Благодійний фонд Оксани Марченко передав Інституту серця в Києві унікальну для країн СНД автоматичну систему діагностики в реальному часі, яка з надзвичайною точністю виявляє, зокрема, і коронавірус. Подружжя також придбало 5 апаратів для штучної вентиляції легенів.

За власні кошти сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко відправила допомогу на Волинь, в Зимненський Святогірський монастир. Тут служать пів сотні сестер і послушниць. Через карантин служби проходять у закритому режимі. І нерідко місцеві жителі звертаються по допомогу.

Фонд Оксани Марченко фінансується з власних коштів Віктора Медведчука і Оксани Марченко.