До порту Одеси увійшли п'ять кораблів НАТО

Кораблі НАТО у порту Одеси Думская

Кораблі простоять в Одесі до 28 липня

У суботу, 25 липня, пять кораблів на чолі з флагманом Постійної військово-морської групи Північноатлантичного альянсу (НАТО) увішли до порту Одеси. Про це повідомляє "Думская". 

Як зазначається, першими приблизно о сьомій ранку відшвартувалися на військово-морській базі "Південь" два корвети - румунський "Контрадмірал Себастіан" і болгарський "Бадьорий".

Трохи згодом в одеському порту зупинилися ще три фрегати: іспанський "Alvaro de Bazan" (флагман групи), турецький F243 "Yildirim" і румунський F222 "Regina Maria".

Очікується, що кораблі простоять в Одесі до 28 липня.

Нагадаємо, у липні Середземноморська військово-морська група НАТО на чолі з ракетним фрегатом Іспанії Álvaro de Bazán (F-101) взяла курс на Чорне море. Зокрема, кораблі взяли участь у військово-морських маневрах, після чого у планах було відвідати Одесу. 

Пізніше кораблі Другої постійної військово‑морської групи НАТО (SNMG2) та Другої постійної протимінної групи НАТО (SNMCMG2) увійшли в Чорне море для участі у двох регіональних навчаннях, організованих флотами Болгарії та України. Loading...