До Окружного адмінсуду Києва вже надійшло сім позовів про оскарження "карантину вихідного дня"

Фото з відкритих джерел

Таким чином кожен четвертий позов до уряду стосується "карантину вихідного дня"

Канцелярія Окружного адміністративного суду міста Києва зареєструвала вже сім позовів, в яких позивачі просять скасувати встановлений Кабінетом міністрів "карантин вихідного дня". Про це повідомляє пресслужба ОАСК

Згідно з повідомленням, за останні два дні з такими вимогами до суду звернулась Луцька міська рада, КП "Тернопільська кінокомісія" та Тернопільська обласна громадська організація "Підприємці Галичини".

Як зазначається, відповідачем у вказаних позовах виступає Кабінет міністрів України. Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за вказаними адміністративними позовами.

Новини за темою: У МОЗ розповіли про основну мету "карантину вихідного дня"

Також в ОАСК уточнили, що загалом з 12 листопада 2020 року до суду надійшло вже сім позовів, в яких повністю або частково оскаржується постанова Уряду від 11 листопада 2020 року про встановлення додаткових обмежень під час вихідних.

Таким чином, кожен четвертий позов до Кабінету Міністрів України, що надійшов до суду за останні два тижні, стосується локдауну вихідного дня.

Новини за темою: Міністр внутрішніх справ Аваков закликав негайно ввести локдаун в Україні

Нагадаємо, раніше в Окружний адміністративний суд Києва із позовом до КМУ звернувся житель Чернігівської області, який вимагає скасувати "карантин вихідного дня" та стягнути з уряду моральну шкоду у розмірі 500 тис. гривень

Loading...