Степанов: До 7 грудня МОЗ підпише конкретний документ щодо термінів поставки вакцини від COVID-19 в Україну

Голова МОЗ Максим Степанов

МОЗ

МОЗ використовує всі можливі дипломатичні шляхи, щоб Україна змогла отримати вакцину від COVID-19

До 7 грудня Міністерство охорони здоров’я підпише конкретний документ щодо термінів поставки в Україну вакцини від COVID-19 і початку самого механізму тестування українців. 

Про це в ефірі програми "Деталі дня з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Міністр Степанов заявив, що МОЗ сьогодні активно працює зі всіма виробниками вакцини проти COVID-19, які перебувають на завершальній третій стадії випробування і які вже повинні реєструвати свою вакцину.   

Окрім того, додав Степанов, МОЗ користується міжнародним механізмом COVAX.

"І до 7 грудня ми вже підпишемо конкретний документ щодо термінів поставки в Україну вакцини і початку самого механізму тестування, імунізації наших громадян", – сказав міністр охорони здоров’я.

Новини за темою: ЮНІСЕФ готує масштабну спецоперацію для доставки вакцин проти COVID-19

Зі слів Степанова, це буде у 2021-му році.

"Ми дуже розраховуємо, щоб це сталося наприкінці 1-го кварталу, наприкінці 2-го кварталу, щоб ми розпочали цей процес тестування", – заявив міністр охорони здоров’я й наголосив, що МОЗ використовує всі можливі дипломатичні шляхи, щоб Україна змогла отримати вакцину від COVID-19.

Новини за темою: Євросоюз прискорив обмін інформацією з РФ щодо вакцини від COVID-19, - ВООЗ

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна розраховує отримати понад 8 млн доз майбутньої вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Додамо, станом на ранок 24 листопада в Україні лабораторно підтверджено 647 976 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, за минулу добу захворіли 12 287 осіб. 

Loading...