До 50 смертей на добу: Вчені спрогнозували розвиток епідемії COVID-19 в Україні

Фото з відкритих джерел

Статистика показує зростання захворювання на коронавірус

Статистика по коронавірусу в Україні продовжує демонструвати зростання, що може призвести до зростання кількості нових заражених COVID-19. Про це повідомляють на сайті Національної академії наук України.

Прогнозується, що середнє значення кількості нових інфікованих на 18 вересня складе 3 тисячі випадків і 50 летальних випадків в день.

"Спостерігається зростання частки хворих (серед усіх інфікованих), про хворобу яких стає відомо відразу з фактом смерті, а також зростання частки літніх хворих, яка асоційована з показником летальності. Зростання частки таких хворих також може бути ознакою погіршення охоплення випадків інфекції тестуванням в деяких регіонах", - йдеться в повідомленні.

Кількість тих, хто одужав, збільшується і складає близько 900 нових випадків на день. Вчені підрахували, що в середньому по Україні кількість ПЛР-тестів, витрачених на одне нове виявлення майже не змінилося, хоча останнім тижнем спостерігається незначна позитивна тенденція.

Середнє значення за останній тиждень - 9.1 тестів на нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 10.9%. Однак цей показник дуже різний для регіонів України, найгірший показник у Хмельницькій області - 4.1 ПЛР-тестів на одне нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 24%. У Києві показник тестування вдвічі вище середнього по Україні (19 тестів на виявлення), що досягається значною мірою за рахунок роботи приватних лабораторій.

Новини за темою: МОЗ назвало препарат, який може допомогти вилікуватися від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні зафіксовано 2462 нових випадки коронавірусу, 650 пацієнтів побороли хворобу, а 33 особи померли.Loading...