Дмитро Дубілет ініціює перевірку на поліграфі співробітників уряду

Дмитро Дубілет у ток-шоу "Народ проти" Фото - скріншот

Непрозоре підписання "папірців" створює корупційні ризики, каже міністр

Для того, щоб знизити корупційні ризики, слід запровадити тотальний електронний документообіг у КМУ. Окрім того, вивчається можливість, щоб співробітники уряду проходили поліграф.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Гість головного політичного ток-шоу країни прокоментував затримання на хабарі начальника одного з управлінь Секретаріату КМУ. Дмитро Дубілет зауважив, що для того, щоб запобігти подібним випадкам, нині він вивчає можливість запровадження перевірки на "детекторі брехні".

"Я хочу зрозуміти, наскільки можна юридично зробити так, щоб співробітники Кабміну також проходили поліграф", – зазначив він.

Новини за темою: Трьом затриманим за хабар голові Фонду держмайна оголосили підозри

Дмитро Дубілет продовжив: "І одна з речей, яку потрібно зробити, це електронна система, електронний документообіг. Тому що, коли в тебе папірці всюди, коли ці акти, умовно кажучи, у паперовій формі підписуються, незрозуміло, за яким бізнес-процесом, незрозуміло, в якій черговості, це створює корупційні ризики. Я знаю, що ми впровадимо електронний документообіг, причому нормальний, тотальний, а не так, як було завжди. Усе буде у "цифрі". Це буде чинник, що знизить корупцію".

Міністр додав, що головний фактор боротьби з корупцією – це страх реальної відповідальності за вчинені порушення.

Як повідомляли, 4 лютого слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали начальника одного з Управлінь Секретаріату Кабінету міністрів України за вимагання та одержання 2,5 млн гривень хабара.

Нагадаємо, раніше САП викрила начальника управління Держагентства резерву на хабарі в 40 тис. доларів.

Loading...