Для виходу з карантину в регіонах запроваджують три критерії, - Степанов

Найближче пом'якшення планують вводити 22 травня

Глава МОЗ Максим Степанов Укрінформ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні запровадять три критерії щодо захворюваності на коронавірус, на основі яких будуть вирішувати питання про вихід з карантину. Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.  

"Ми запроваджуємо три критерії щодо захворюваності на коронавірус та його розповсюдження. Які ці критерії – це захворюваність за останні 7 днів на 100 тис. населення, це заповненість ліжок у лікарнях, які лікують хворих на коронавірусну хворобу, вона не повинна перевищувати 50%, та кількість тестувань, які проводяться в кожному регіоні", - розповів Степанов.

Окрім цього, він зауважив, що всі ці критерії відповідають кожному етапу виходу з карантину. Якщо той чи інший регіон відповідає певним критеріям, то він може переходити на наступний етап пом'якшень, які планують вводити 22 травня, 1 червня, 10 червня і 21 червня відповідно.

Новини за темою: У МОЗ запропонували умови роботи дитсадків під час карантину

Нагадаємо, раніше прем'єр Денис Шмигаль заявив, що уряд дозволить роботу громадського транспорту з 22 травня, а роботу дитсадків і метрополітену з 25 травня.Loading...