Для військових ЗСУ розробляють нові сухпайки в реторт-пакетах. Фото

Таку упаковку використовують як альтернативу консервним банкам

Міністерство оборони розробляє нові зразки сухих пайків для військовослужбовців Збройних сил України. Про це на презентації розповів заступник начальника управління розвитку продовольчого забезпечення Головного управління супроводження матеріального забезпечення ЗС України полковник Олександр Хмиз, повідомляє пресслужба відомства

"На сьогодні є три варіанти організації харчування військовослужбовців. Перший — це "гаряче", яке наразі пріоритетне. Другий — забезпечення повноцінним харчуванням із використанням т. зв. 15-ї норми добового польового набору сухих продуктів у двох варіантах: для польових та для повсякденних умов. І третій — 10-та норма, яка використовується в основному у військових частинах для окремих завдань", — розповів Хмиз.

Новини за темою: Офіціанте, в мій салат плюнули: У ЗСУ кумедно відреагували на погрози Пушиліна

Він також зауважив, що сухий пайок за 10-ю нормою є дещо застарілим, адже розроблявся ще у 2001 році, тому наразі його покращують з урахуванням аналізу досвіду використання.

Зокрема щодо 10-ї норми перероблено технічну документацію для проведення закупівлі таких пайків. Вона включатиме 24 раціони і забезпечуватиме повноцінне харчування військовослужбовців на один прийом їжі.

"Зважаючи на відгуки військовослужбовців, також прийнято рішення пакувати продукти цього набору у "реторт-пакети". Вони дозволяють зберігати страву довше, в різних умовах. Розробка цього сухпайка вже на завершальній стадії. Сподіваюся, що до кінця цього року буде закуплено контрольну партію у новій "реторт-упаковці", - зазначив полковник.

Новини за темою: У Міноборони ініціювали службове розслідування через "відкати" на масках для ЗСУ

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак одужав після коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...