Для України амбітною спортивною метою є проведення Олімпіади, - Зеленський

Володимир Зеленський на відкритті льодової арени Mariupol Ice Center Офіс президента

За словами президента, такий крок стане символічним для країни та привабить туристів

Президент України Володимир Зеленський заявив про амбітний план провести Олімпійські ігри в нашій державі. Про це він розповів у межах робочої поїздки до Донецької області, повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням, глава держави взяв участь у відкритті льодової арени Mariupol Ice Center. Згодом Зеленський поспілкувався з видатними українськими спортсменами та обговорив з ними популяризацію спорту серед населення, важливість розбудови інфраструктури та розвиток спортивної медицини.

Окрім цього, президент зазначив, що для України амбітною спортивною метою є проведення Олімпіади.

Новини за темою: Зеленський пообіцяв відмовитися від президентської пенсії

"Треба зрозуміти, які для цього кроки потрібно робити – і робити дуже швидко. Якщо це багато коштує – можна говорити про об’єднання і проводити (Олімпійські ігри, – ред.) з іншою країною", – сказав президент.

Він також зауважив, що проведення Олімпіади матиме символічне значення і також привабить іноземних туристів у нашу країну.

"Нам потрібен спортивний "Оскар", нам потрібна мета", – підсумував Зеленський.

Новини за темою: Зеленський назвав умову саморозпуску Ради

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що локдаун в Україні можуть запровадити при 15 тис. нових підтверджених випадків коронавірусу на добу.Loading...