Для стабілізації ситуації з COVID-19 в Україні перехворіти має мінімум 50% населення, – Богомолець

Ольга Богомолець. Фото: ZIK

Чіткий план дій влади має бути пролонгований не тільки на сьогодні, а й на завтра-післязавтра, тому що увесь 2021-й рік українці також будуть хворіти на коронавірус

Для того, щоби в країні була стабільна ситуація з коронавірусом, потрібно, щоб на COVID-19 перехворіло мінімум 50%, а краще – 70% населення.

Про це в ефірі ток-шоу "COVID-19: підтримуємо один одного" на телеканалі ZIK заявила заслужений лікар України, народний депутат України VIII скликання Ольга Богомолець.

Гостя ток-шоу зауважила, що від початку пандемії коронавірусу в Україні на SARS-CoV-2 захворіли менше ніж 1,5% населення країни.

"А для того, щоби в країні була стабільна ситуація, нам потрібно, щоб перехворіло мінімум 50%, а краще – 70% населення. Тобто нам потрібно навчитися жити з коронавірусом. Ми маємо зрозуміти, що це не проблема сьогоднішнього дня, яка завтра вирішиться, ні! Країна протягом всього наступного року буде говорити про локдауни та про розвиток системи охорони здоров’я", – зазначила Ольга Богомолець.

Відтак, додала вона, чіткий план дій влади має бути пролонгований не тільки на сьогодні, а й завтра-післязавтра, тому що увесь 2021-й рік українці також будуть хворіти на коронавірус.

Зі слів Ольги Богомолець, зі 100% тих, які заразилися COVID-19, 20% будуть потребувати госпіталізації, від 10 до 15% будуть потребувати кисню, а 5% хворих будуть потребувати реанімації.   

Новини за темою: Аваков допустив введення заборони на міжміське сполучення через коронавірус

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що підставою для термінового запровадження локдауну може бути лише заповненість ліжок у лікарнях на більш як 75%.

Слід зауважити, що в Україні другий день поспіль фіксується антирекорд щодо коронавірусу. За 26 листопада зафіксовано 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...