Для школярів в Україні створили серіал про фізкультуру за участі зірок

"Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту" Фото з відкритих джерел

У серіалі знялися гравці футбольного клубу "Шахтар", серед яких капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов

Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній серіал "Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту" для платформи "Дія.Цифрова освіта".

Про це заявила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан на онлайн-презентації в Києві, повідомляє Укрінформ.

Як зазначається, освітній серіал вже можна переглянути на платформі "Дія.Цифрова освіта".

"Ми знаємо, що зараз школяри та підлітки активно користуються соціальними мережами, але активність в інтернеті має поєднуватися із активністю в офлайні", — зазначила Іонан.

Зокрема, серіал налічує 12 уроків фізкультури, а тривалість кожної серії становить у середньому 3-6 хвилин. Так, у серіалі розповідається про розминку, правила стрибків, бігу, кіберспорт, спортивні лайфхаки, а також є спортивні челенджі.

За словами Іонана, вчителями на таких уроках будуть гравці футбольного клубу "Шахтар", серед яких капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов. Крім цього, у серіалі знялися зірки гумористичного проєкту Мамахохотала-шоу Олег Маслюк і Євген Янович.

Нагадаємо, сьогодні, 6 квітня, стартував проєкт "Всеукраїнська школа онлайн", за допомогою якого українські школярі зможуть продовжувати навчання під час карантину.

Loading...