Для боротьби із COVID-19 медиків будуть залучати на контрактній основі, - Ляшко

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

Йдеться про медиків, які добровільно захочуть підписати відповідний контракт.

Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що МОЗ розробило механізм оперативного залучення медпрацівників на контрактній основі до команд закладів охорони здоров'я, де лікують пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляє "Урядовий портал". 

"Такий контракт передбачатиме відрядження до закладів охорони здоров'я, зокрема й на території інших адміністративно-територіальних одиниць, де спостерігається погіршення епідемічної ситуації. Його важливою умовою є те, що за медичним працівником зберігається основне місце роботи разом із середньою заробітною платою. Тобто, основний трудовий стаж не переривається", - пояснив Ляшко.

Новини за темою: Сімейним лікарям підвищать оплату за декларації з пацієнтами, – Степанов

За його словами, особа, яка дає згоду на підписання контракту, користується правом отримання 300% середньої заробітної плати при роботі з хворими на COVID-19.

Новини за темою: МОЗ планує витратити близько 2 млрд грн на новий метод діагностики COVID-19, – Степанов

Нагадаємо, станом на ранок 30 жовтня в Україні лабораторно підтверджено 378 729 випадків коронавірусної інфекції, за минулу добу виявили рекордні 8312 нових заражень.

Loading...