Для безпеки пасажирів "Укрзалізниця" запустить у поїздах охорону

Фото з відкритих джерел

Відповідну програму в УЗ планують презентувати наступного тижня

Виконувач обов'язків голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик повідомив, що в компанії розробили програму для підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах. Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

"Розроблена програма матиме в собі підписання протоколу спільних дій з МВС щодо координації зусиль, пілотний проєкт з охорони у поїздах силами воєнізованої охорони "Укрзалізниці", встановлення у пасажирських вагонах спеціальних засобів контролю, формування так званої професійної групи "провокаторів" для боротьби з безквитковими перевезеннями, боротьбу з крадіжками на вокзалах", - сказав він.

Як зазначається, вказану програму в УЗ планують презентувати наступного тижня.

За словами Юрика, мета програми — чіткий алгоритм спільних дій поїзних бригад, правоохоронців, воєнізованої охорони.

Як результат у залізниці сподіваються підвищити рівень безпеки пасажирів під час подорожі.

Новини за темою: У поїзді "Рівне-Київ-Миколаїв" агресивний чоловік погрожував пасажирам ножем

Нагадаємо, вночі 31 липня в поїзді сполученням "Маріуполь-Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом з дитиною у провідника сусіднього вагона.

Того ж дня, Солом'янський районний суд Київа заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової.

Крім того, у зв'язку з побиттям жінки у поїзді "Маріуполь-Київ" низку працівників "Укрзалізниці" буде звільнено.

До слова, телеведуча телеканалу ZIK Наташа Влащенко має намір подавати до суду на експомічника депутата VIII скликання Тараса Писаржевського, через те, що він назвав "медіапроститутками" її та журналістку "Інтера", яку днями побили в поїзді "Маріуполь-Київ".

Loading...