Дітей виховують гаджети: Лікар Комаровський назвав головну дитячу проблему

Євген Комаровський у ток-шоу "Народ проти" Скріншот відео

Також є проблеми із плановою вакцинацією та дитячим ожирінням, каже педіатр

Головна дитяча проблема полягає у тому, що дітей у більшості перестали виховувати батьки. Дітей виховує цифровий простір.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив лікар-педіатр, телеведучий Євген Комаровський.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася у Євгена Комаровського, якими сьогодні є ключові проблеми у сфері педіатрії.

"У нас дуже сильно загальмувалася планова вакцинація. Це раз. У нас величезна проблема з харчуванням дітей. Діти харчуються дуже нераціонально. Є реальна епідемія дитячого ожиріння. Ось вам проблема номер два. Є проблема номер три – дітей виховують не мами і тати. Дітей виховують гаджети. Дитина зі Свинкою Пеппою в середньому розмовляє набагато більше, ніж з мамою і татом. Діти не мають життєвих орієнтирів. Діти не розуміють, що таке "добре" і що таке "погано". Це найстрашніша проблема. Діти дивляться телевізор або ЗМІ, якщо вони туди дивляться, і бачать, що успіху в країні досягають люди, які крадуть, і брешуть, і зіштовхують інших людей лобами", – сказав Євген Комаровський.

Новини за темою: Комаровський: У медичній сфері України – системна стратегічна криза

Лікар-педіатр продовжив: "Ну, і п'яте – це вже безпосередньо чиста педіатрія. Це величезна кількість реальних інфекційних хвороб, це скупченість в класах, це відсутність дитячого спорту. Взагалі, коли ви говорите – назвіть 5 дитячих проблем, то я не можу вам назвати 5 дитячих проблем, тому що їх насправді багато. Але все ж таки найбільш, напевно, головна дитяча проблема – це в тому, що дітей перестали виховувати батьки в масі своїй. Дітей виховує цифровий простір. І коли в такому цифровому просторі дітей ми взагалі не пускаємо в школи, піонерські табори і змушуємо їх під загрозою коронавірусу нібито сидіти по домівках, то ми реально вбиваємо це покоління дітей".

Як повідомляли, лікар Комаровський назвав, коли в Україні з’явиться вакцина від COVID-19.

Нагадаємо, очільник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов заявляв, що у першому кварталі 2020 року рівень імунізації від кору, паротиту та краснухи серед українців впав на 20%.Loading...