Дев'яності в Україні: Дубінський розповів, про що фільм Сенцова, на який держава виділяє 25 млн гривень

Олег Сенцов Фото з відкритих джерел

Фільм українського режисера Олега Сенцова "Носоріг" отримає державну підтримку в розмірі 25 мільйонів гривень. Він про 90-і в Україні. Про це в Telegram повідомив народний депутат від "Слуги Народу" Олександр Дубінський.

"Рада з кінематографії виділяє 25 млн гривень громадянинові Сенцову на дозйомку фільму "Носоріг". Що ж це за фільм такий, на який держава дає майже мільйон доларів? Він навчить нас бути добрішими? Вирішить соціальні конфлікти? Підштовхне молодь до правильного життєвого вибору? Прищепить сімейні цінності? Ні... Мільйон доларів з бюджету держави-жебрака (це 50 квартир в Київській області для ветеранів АТО і їх сімей) буде витрачено на ось яке лайно:

"Носоріг" – фільм про 90-і в Україні. За сюжетом, колишній бандит згадує історію свого життя. З дитинства він добре знає, що треба бути сильним і безжальним – тільки так можна заробити авторитет і вижити в 90-і. Бійки, скандали, вбивства, тортури – сила, жорстокість і безкарність перетворюють його на безжалісного носорога.

Питання одне. Нах...?" - зазначив він.

Нагадаємо, про те, що фільм Сенцова "Носоріг" отримає державну підтримку в розмірі 25 мільйонів гривень, стало відомо сьогодні. Таке рішення на своєму засіданні одноголосно ухвалила Рада державної підтримки кінематографії.

Виділені кошти становитимуть 50% від загального кошторису стрічки.Loading...