Держприкордонслужба пригрозила відповідальністю хасидам, які намагаються потрапити в Україну з території Білорусі

Прикордонники нагадали про обмеження в'їзду для іноземців на територію України

Зустріч прикордонників із хасидами ДПСУ

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко зустрівся з групами іноземців, які намагаються потрапити в Україну з Білорусі всупереч обмеженням в'їзду. Про це повідомила пресслужба ДПСУ у Фейсбук.

Зазначається, що в одному з пунктів пропуску в межах Чернігівської області фіксується прибуття груп іноземних громадян. Прикордонники зустрілися з представниками іноземців та донесли вимоги Постанови КМУ щодо обмеження в’їзду. Дейнеко зазначив, що кожен іноземний громадянин повинен поважати закони України та правила, які регламентують перетин державного кордону.

Крім того, співробітники прикордонної служби наголосили на недопущенні порушення кордону іноземцями, адже вони нестимуть за це відповідальність. Наразі відомо, що ДПСУ задіяла резерви відомства та організувала взаємодію з підрозділами Нацполіції та Нацгвардії України, але ситуація залишається контрольованою.

Новини за темою: В Умані знову виник конфлікт між хасидами та місцевими жителями через будівництво синагоги

Раніше повідомлялося, що на кордоні Білорусі та України застрягли понад 1,5 тисячі хасидів-паломників. Іноземці планували потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана, проте їх не пропустили на територію України через обмеження в’їзду.

Loading...