Держкомісія підтримала рекомендації МОН щодо шкільних канікул та дистанційного навчання у закладах вищої освіти

Фото з відкритих джерел

З огляду на епідситуацію школи після канікул можуть перевести на змішане чи дистанційне навчання

Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 12 жовтня розглянула питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину. Про це повідомляє "Урядовий портал". 

Згідно з повідомленням, комісія вирішила рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, а у наступний період - можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахування епідеміологічної ситуації.

Новини за темою: Експерти прогнозують в Україні до 8 тисяч нових випадків коронавірусу на добу

Окрім цього, рекомендовано закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, червоних карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

Відповідне доповнення до постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641" повинні підготувати Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти і науки на розгляд Кабінету Міністрів.

Новини за темою: Голова Одеської ОДА заразився коронавірусом

Нагадаємо, в умовах погіршення ситуації із розповсюдження коронавірусу COVID-19 Міністерство освіти та науки надіслало лист керівникам закладів загальної середньої освіти, в якому рекомендує провести осінні канікули для школярів з 15 по 30 жовтня 2020 року.

Також Міністерство освіти та науки рекомендувало запровадити дистанційне навчання в закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року. 

 

Loading...