Деркач оприлюднив нові записи розмов між людьми "зі схожими на Байдена і Порошенка голосами"

Андрій Деркач

На пресконференції в "Інтерфакс-Україна" народний депутат України Андрій Деркач оприлюднив нові записи розмов між людьми, чиї голоси "схожі на голоси Байдена і Порошенка".

Головними темами плівок, оприлюднених Деркачем, стали кредитні гарантії від МВФ, діяльність "Нафтогазу", підвищення тарифів, справа "Burisma", націоналізація ПриватБанку та ін.

Як повідомляє Деркач, на одному із записів Байден вимагав від Порошенка не чіпати главу НАК "Нафтогаз України" Коболєва, якого хотів зняти тодішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Порошенко запевнив Байдена, що розбереться з цим. Коментуючи цей запис, Деркач заявив, що Коболєва кришували американці для спільного заробітку на псевдореверсі російського газу, коли його купували через Словаччину з націнкою. За його даними, за допомогою газових схем з віртуальним перекачуванням російського газу через Словаччину з бюджету України було вкрадено близько 1,5 млрд доларів США.

Після всього цього, за словами Деркача, завданням Петра Порошенка було підвищення тарифів, інакше мільярда не бачити.

"Як пам'ятаємо з попередньої пресконференції, Порошенко блискуче впорався із завданням, піднявши тарифи на 100%, тоді як його заокеанські керівники просили тільки про 75% підвищення. З кишені кожного українця ці діячі забрали гроші. Це не абстрактна корупція, це те, що стосується кожного, кожної родини!" – підкреслив нардеп.

На наступному записі, як зазначає Деркач, Байден дає завдання Порошенку особисто проконтролювати Гройсмана, як той буде виконувати вимоги МВФ (підвищувати тарифи на газ для населення).

"Тобто, Байден прямим текстом говорить Порошенку: "Примусьте Прем'єра зробити те, що нам потрібно і отримаєте свій мільярд", – цитує запис нардеп.

Окремо Деркач повідомляє факти прямого тиску Байдена і на інших високопоставлених чиновників України, зокрема йдеться про управління діями глави НБУ в процесі реприватизації ПриватБанку.

"У цій розмові є ще одна цікава деталь. Такий персонаж, як Олександр Онищенко – партнер Порошенка щодо підкупу депутатів парламенту та роботі на газовому ринку, який представляв пряму загрозу для Порошенка. Загрозу зі сторони Онищенка Порошенко також обговорював з Байденом. Зухвалим фактом є незаконне використання Порошенком спецслужб іноземних держав для надання тиску на свого колишнього спільника і громадянина України", – зазначив нардеп

Приблизно так, за словами Деркача, виглядає зовнішнє управління державою, багатомільйонні хабарі, цензура, тотальний контроль над ключовими органами держави: Верховною Радою, Кабміном, Генпрокуратурою, так званими антикорупційними органами.

"Втручання у справи та роботу приватних компаній, тиск на ЗМІ, залучення спецслужб своїх та іноземних держав для вирішення особистих та корупційних питань. Забезпечення політичних і незаконних бізнес-інтересів. Так виглядає міжнародна корупція, що до коренів просочила Україну за допомогою куратора в особі віцепрезидента США", – резюмував Деркач.

Нардеп ініціював створення антикорупційної платформи, яка буде розслідувати корупцію вищих посадових осіб України та США.

"Так як факти міжнародної корупції за участю вищих посадових осіб держав України і США множаться, ми ініціюємо створення масштабної антикорупційної платформи, завданням якої стане розслідування даних фактів заради збереження стратегічних відносин двох держав-партнерів – Україна і США", – заявив Деркач.

Як повідомлялося раніше, однією з головних тем пресконференції, присвяченій розслідуванню справ компанії Burisma, була заява керівника групи прокурорів ГПУ з розслідування економічних злочинів режиму Януковича 2016–2019 рр. Костянтина Кулика. Він повідомив, що початкова сума хабара за закриття справи Burisma становила 50 мільйонів доларів США, а не 6 мільйонів.

Loading...