Депутатів можна перевести на інший режим роботи, – Гавриш про загрозу поширення коронавірусу

Степан Гавриш Скріншот відео

Щоб не збирати всіх в одному залі, каже політик

Зупинити роботу українського парламенту за нинішніх умов неможливо, проте народних депутатів можна перевести на інший режим роботи поза сесійним залом, щоб усі не збиралися там одночасно.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України попередніх скликань Степан Гавриш.

Політик переконаний, що зупинка роботи парламенту у нинішній ситуації з пандемією та обмежувальними заходами з огляду на загрозу поширення коронавірусу є неможливою. На його думку, депутатів можна перевести на інший режим роботи.

Новини за темою: В Україні зафіксували ще 2 випадки зараження коронавірусом

"По-перше, обговорювати законопроєкти можна певним чином поза сесійним залом, де не збиралися б усі одночасно. По-друге, змінити систему голосування. І третє – взагалі змінити підходи до зібрання депутатів. Зрозуміло, що зупинити роботу парламенту неможливо у цих умовах, це вкрай потрібно, оскільки Україна опинилася у скрутнішому становищі, ніж інші країни", – зазначив Степан Гавриш.

Коментуючи рішення щодо запровадження обмежень під час роботи парламенту, Степан Гавриш припустив, що може йтися про спроби обмежити витік інформації в умовах декількох криз.

Нагадаємо, станом на ранок 16 березня, з часу появи коронавірусу COVID-19 у світі зареєстрували 169 387 випадків зараження інфекцією, з яких 81 тисяча в Китаї. Згідно з даними, від нового коронавірусу змогли вилікуватись 77 257 осіб, від зараження померли 6 513 пацієнтів.

Як повідомляли, спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що тепер у Верховну Раду зможуть потрапити тільки представники ЗМІ та депутати.

Дмитро Разумков також повідомив, що на вході до парламенту народним депутатам будуть вимірювати температуру.

Більше на цю тему читайте тут: "COVID-19: Все, що потрібно знати українцям про новий коронавірус".

Дивіться також: "Як діяти, якщо відчуваєте в себе симптоми ГРВІ або ж маєте підозру, що захворіли на коронавірус?"

Loading...