live

Депутат Херсонської облради наживається на людях під час карантину, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Великі оптові компанії необґрунтовано піднімають ціни на основні та соціально вагомі товари. Про це заявив у соцмережах заступник голови МВС Антон Геращенко, передає видання "Мій Херсон".

За його словами, різке підняття цін виробниками може бути результатом змови великих гравців на ринку. Інформація про компанії, які дозволили собі необґрунтовано піднімати ціни на продукти харчування та овочі, була передана до Антимонопольного комітету.

"Ніхто не має права необґрунтовано піднімати ціни та наживатися на українцях під час епідемії! Очікую початку антимонопольного розслідування АМКУ за фактами різкого, необґрунтованого завищення цін на продукти першої необхідності, що могло стати результатом змови великих оптовиків", – заявив Геращенко.

До списку компаній потрапило фермерське господарство "Аделаїда", яке належить родині депутата Херсонської облради від "Нашого краю" Сергія Рибалка. Сам же депутат володіє 67,5% статутного капіталу господарства. Як вказано у аналітиці Геращенка, "Аделаїда" підняла ціни на картоплю на 50% трохи більше ніж за тиждень. Така позиція депутата, який наразі є ще й помічником нардепа Ігоря Колихаєва, ніяк не сходиться з його передвибочими лозунгами про захист простих людей.

Фото з відкритих джерел

Більше цинічності ситуації із Сергієм Рибалком придає те, що зараз, під час надзвичайного стану, влада просить бізнес допомогти зібрати кошти на боротьбу з коронавірусом та гуманітарну допомогу для незахищених верств населення. Але сам Рибалко обрав тактику мовчання. Його сторінки у соцмережах не оновлюються ще з лютого місяця. Тобто, поки всі гуртуються навколо проблеми, депутат просто вирішив нажитися на простих українцях.

Loading...