Денісова: Ув'язнених із ОРДЛО можуть передати Україні, аби вони продовжували відбувати покарання на підконтрольній території

Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

Передача громадян повинна розпочатися після закінчення карантину

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що наразі тривають переговори із представниками "ЛНР" та "ДНР" щодо передачі ув'язнених з ОРДЛО, аби вони продовжили відбувати покарання на підконтрольній українському уряду території. Про це повідомляє PavlovskyNews

За словами омбудсмена, із представниками ОРДЛО обговорювалося питання передачі Україні 300 ув'язнених. 

Новини за темою: В ОРДЛО до російської армії почали призивати громадян із паспортом РФ

Щодо процесу етапування цих громадян, то він повинен розпочатися після завершення карантину. Тоді ж запрацюють усі пункти КПВВ, щоб жителі непідконтрольних територій могли приїхати і отримати соціальні виплати.

Окрім цього, Денисова зауважила, що представники ОРДЛО повідомляють про покращення ситуації з розповсюдженням COVID-19. Також вона уточнила, що наразі вирішувалися "прості питання", а після завершення карантину сторони знову сядуть за стіл переговорів.

Новини за темою: Українського політв'язня Шумкова катують в колонії РФ, - омбудсмен

Нагадаємо, раніше Людмила Денісова заявила, що стан здоров'я українського політв'язня, кримського активіста Олега Приходька, якого незаконно утримують у слідчому ізоляторі №1 в Ростові-на-Дону, критично погіршився.

Loading...