Денісова просить Італію забезпечити права і свободи нацгвардійця Марківа

Віталій Марків

За її словами, через карантин ув'язнений в Італії українець не може отримувати необхідну медичну допомогу

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова звернулася до посла Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа та президента Асамблеї омбудсменів регіонів та автономних провінцій Доктора Андреа Нобілі з проханням забезпечити права і свободи нацгвардійця Віталія Марківа. Про це повідомила пресслужба МВС.

За її словами, через карантин ув'язнений в Італії українець не може отримувати необхідну медичну допомогу. Судом не визначено дату апеляційного засідання, також відсутня можливість особистого відвідання Марківа у в’язниці. 

"Ми не можемо залишити нашого солдата у біді! Спільними зусиллями ми повинні привернути увагу італійської влади та суспільства до цієї справи, аби відновити справедливість і наш гвардієць повернувся додому", - наголосила Денісова.

Новини за темою: МВС провело слідчий експеримент, який доводить невинуватість Марківа, - Аваков

Нагадаємо, 25 травня, у Слов'янську Донецької області спеціалісти розпочали слідчий експеримент у справі нацгвардійця Віталія Марківа, якого засудили за вбивство італійського фотографа на Донбасі.

Згодом, у Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що результати слідчого експерименту доводять, що Віталій Марків не причетний до вбивства.

Loading...