Демонтаж зимового містечка біля Офісу президента не планується до середини лютого

Демонтувати новорічні локації почнуть після 15 лютого Фото з відкритих джерел

Раніше КМДА анонсувала дострокове закриття новорічних локацій у місті через січневий локдаун

Зимове містечко біля Офісу Президента України в Києві продовжить свою роботу до середини лютого. Про це повідомляють "Українські новини", посилаючись на план заходів Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ).

У документі зазначено, що святкові заходи в зимовому місті триватимуть з 19 грудня 2020 по 14 лютого 2021 року.

Реалізація безкоштовного соціального проєкту "Микола приймає друзів" на Банковій була схвалена Управлінням адміністративними будинками Державного управління справами за умови отримання дозволу КМДА.

Установка ковзанки та проведення різдвяного ярмарку були дозволені за умови дотримання правил паркування транспорту, протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

ВДНГ зобов'язалася вжити заходів для дотримання відвідувачами всіх вимог, забезпечити порядок і належний санітарно-гігієнічний стан.

З 15 по 28 лютого, згідно з планом, конструкції мають бути демонтовані.

Скріншот

Скріншот

Новини за темою: Скасовувати локдаун ніхто не буде, - Степанов

Раніше повідомлялося, що з 11 січня в столиці комунальники розпочали демонтаж святкових ялинок. Відповідне рішення виконується згідно з прийнятою урядом постановою. У зв’язку з веденням січневого локдауну на період з 8 по 24 січня, КМДА достроково анонсувала закриття всіх новорічних локацій в столиці.

Loading...