Декларація голови Полтавської ОДА Синєгубова змінювалась залежно від посад, - ЗМІ

Олег Синєгубов ЛІГАБізнесІнформ

Декларація голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова змінювалася залежно від обійманих посад. Про це йдеться в сюжеті "112 Україна".

"Нерухомість, елітні автівки, грошові запаси, антикваріат та цінні папери. Декларації чиновників рясніють широким переліком майна. Нерідко декларації змінюються після отримання можновладцями своїх посад. До прикладу, декларація тоді ще кандидата на посаду голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова за 2017 рік показує, що у власності родини тоді перебувало: п'ять квартир у Харкові, дві машини та сорок тисяч доларів", - йдеться в сюжеті.

Як повідомляє інтернет-видання "Полтавщина" - зараз ситуація змінилася. Із нерухомості, вказаної у 2017 році, залишилась лише одна квартира, яка належить дружині, проте з'явилися нові три квартири у центрі Харкова, а також квартира у Києві. А до автомобілів приєднався елітний лексус.

Олег Синєгубов, за інформацією видання "Зміст", також є співзасновником зовсім молодого агентства нерухомості у столиці.

"Які нові привілеї та майно отримає Синєгубов на посаді очільника Полтавської ОДА - буде зрозуміло у наступній декларації чиновника", - зазначають журналісти. 

Loading...