live

Декілька місяців ми будемо жити в режимі "м’яких кроків", - Аваков

Арсен Аваков МВС України

За словами міністра, поки не буде вакцини люди мають бути дуже обережними

Україна ще декілька місяців буде жити в режимі "м’яких кроків" виходу з карантину. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомила пресслужба МВС.

"Україна виходить із ситуації з коронавірусною інфекцією досить достойно тому, що ми вчасно вжили правильні заходи та ввели карантин. Також треба подякувати тим, хто тримає дисципліну та медикам. З 25 травня будуть подальші послаблення карантину. Ще послаблення будуть з 1 червня, але в цілому декілька місяців ми будемо жити в режимі "м’яких кроків". Поки в нас не буде вакцини, не буде чіткого протоколу лікування, ми маємо бути дуже обережними", - сказав Аваков.

За словами міністра, наразі поступово відкриваються пункти пропуску на кордонах з ЄС: з Польщею, Угорщиною, Словацькою Республікою, Румунією та Молдовою.

"У нас двосторонні відносини з нашими партнерами і ми дивимося, які там правила, і крок за кроком відкриваємо пункти пропуску. Але зараз їхати в Румунію або Польщу може тільки той, хто має паспорт цієї країни або посвідку на проживання. Ми очікуємо, що цей режим зміниться десь у середині липня і ми зможемо відновитися в повному обсязі", - додав Аваков.

Новини за темою: На польсько-українському кордоні відновили роботу ще одного пункту пропуску

Нагадаємо, Кабінет міністрів відновив роботу 66 пунктів пропуску на кордоні з Європейським Союзом і Молдовою.

Loading...