live

Дейнеко розповів про "прорив" українських туристів з "Борисполя"

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко Укрінформ

Дейнеко вважає, що українці не розуміють всієї небезпеки коронавірусу

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко повідомив, що близько третини евакуйованих громадян з В'єтнаму, які відмовилися від обсервації, вилетіли за кордон вже після того, як президент закликав українців повертатися додому, передає РБК-Україна.

Втім, за його словами, всі туристи, що повернулися з В'єтнаму були оформлені співробітниками прикордонної служби.

"Вони не проривали кордон, вони на той момент були оформлені прикордонниками, пройшли паспортний контроль і були внесені в базу даних. Тут більше питання громадського порядку. Ми провели аналіз пасажирів цих рейсів і, на жаль, 30% з тих, хто повернувся, вилітали за кордон вже після того, як президент закликав громадян України повертатися додому. А вони замість цього вилетіли на відпочинок", - повідомив Дейнеко.

Він зазначив, що люди поки не розуміють всієї небезпеки поширення хвороби.

"Ви ж бачите, як у нас люди розуміють самоізоляцію. Вони ходять на шашлики, бродять містом. Люди просто не розуміють небезпеки. Поки вони не побачать трупи, поки ця біда не зачепить їх близьких, родичів і друзів, доти до них не прийде розуміння всього жаху цього захворювання", - сказав Дейнеко.

Раніше повідомлялося, що українців, які повернулися з "карантинного" готелю у Єгипті, не перевірили тестами на ймовірне інфікування коронавірусом.

Loading...