Де чекають українських туристів і що таке "антиковідні" програми, – деталі від голови асоціації туроператорів

Ігор Голубаха Скріншот із відео

Окремі туроператори пропонують новий напрямок для України – Казахстан, каже Ігор Голубаха

Сьогодні туроператори пропонують новий продукт – "антиковідні" програми, які передбачають збільшення страхування мандрівника, оплату нових квитків для повернення туристів, зокрема і родини, якщо вона затрималася із хворим на коронавірус.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення повідомив голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха.

Ігор Голубаха зауважив, що, окрім екзотичних країн, де можна відпочити на березі моря, для українських туристів є достатньо багато пропозицій щодо гірськолижного відпочинку.

"Навіть є такі європейські курорти – та ж Чорногорія, та ж Сербія, та ж Болгарія чекає українських туристів. Правда, в деяких країнах потрібно мати ПЛР-тести, як Чорногорія, але в Сербії ні тестів, ні карантину, нічого такого немає. Навіть деякі з туроператорів пропонують – це новий напрямок для України – це Казахстан, Чимбулак та інші гірськолижні курорти, які цікаві будуть українцям", – зазначив голова Всеукраїнської асоціації туроператорів.

Новини за темою: "Мандруй Україною": Стартувала робота над проєктом для популяризації внутрішнього туризму

Ігор Голубаха повідомив, що сьогодні є такий цікавий продукт, який пропонують туроператори, включаючи його у свої продані пакети, – це "антиковідні" програми.

"Вони передбачають, по-перше, збільшення страхування кожної людини не на 30, а на 40 тис. євро, відповідальність страхових компаній. З іншого боку, вони покривають не тільки лікування, а й можливу оплату нових квитків для повернення туристів, у тому числі і родини, якщо вона затрималася з тим туристом, який потерпав від COVID-19. Тому моя пропозиція і моя порада туристам – звертайтеся до туроператорів, цікавтеся такими можливостями", – порадив Ігор Голубаха.

Нагадаємо, Ісландія внесла зміни до програми отримання візи, згідно з якими в'їзд буде можливий тільки для заможних іноземців. Згідно з новими правилами, в країні можна перебувати протягом шести місяців без перерви, "маючи оплачувану роботу в іншому місці та заробляючи майже шестизначну суму".

Читайте також: "Бакота, Тустань і Драгобрат: У Держтуризмі назвали українські місця, які найчастіше шукали в Google".

Loading...