"COVID-19: підтримуємо один одного", – повне відео ток-шоу

ZIK.UA

Захворіли – телефонуйте за порадою. Видужали – телефонуйте і розповідайте українцям, як здолали хворобу

Коронавірусна хвороба COVID-19 не обирає між бідними та багатими. Вона однаково знищує як легені малюка, так і зупиняє серце літньої людини. Вона небезпечна, підступна і завжди поряд.

І саме тому на телеканалі ZIK стартувало нове ток-шоу – "COVID-19: підтримуємо один одного".

Щоп'ятниці о 19:00 кращі лікарі, професійні інфекціоністи у прямому ефірі допомагатимуть українцям вберегтися від коронавірусу. А разом із ними – і українці, що здолали хворобу.

Телефонуйте в прямий ефір. Ми допоможемо. Наші гості – фахові лікарі – порадять, як діяти у складній ситуації, коли вас ігнорують, не помічають та не допомагають.

Захворіли – телефонуйте за порадою. Видужали – телефонуйте і розповідайте українцям, як здолали хворобу. Номер телефону – 0800-500-945.

Спеціальними гостями ток-шоу сьогодні були Ольга Богомолець, заслужений лікар України, народний депутат України VIII скликання; Сергій Кравченко, голова Національної медичної палати України, військовий епідеміолог; Віталій Машков, лікар загальної практики медицини невідкладних станів; Дмитро Попов, психолог; Світлана Кожушко, кандидат юридичних наук. 

Подивитися повне відео ток-шоу можна просто тут: 

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...