COVAX підтвердив виділення Україні вакцини від коронавірусу, - Ляшко

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко UA: Українське радіо

Головний санлікар зазначив, що у першій половині наступного року зможуть вакцинуватися близько 4 мільйонів українців

Глобальний механізм COVAX підтвердив виділення Україні вакцини від коронавірусу. Безкоштовно вакцинуватися зможуть 20% українців, повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у своєму Facebook.

"Сьогодні стало відомо, що Україна, як одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX, має можливість отримати вакцини від коронавірусної хвороби у кількості доз, що дорівнює 20% населення безкоштовно", - повідомив він.

За словами Ляшка, у першій половині наступного року зможуть вакцинуватися близько 4 мільйонів українців. Це буде зроблено шляхом фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів і урядів інших країн.

"Ставимо перед собою завдання забезпечити імунізацію як можна більшої кількості населення перевіреними, якісними та безпечними вакцинами у 2021 році, як коштом глобальних ініціатив, так і шляхом державного бюджету України", - заявив він.

Головний санлікар також додав, що вакцина від коронавірусу від виробника Moderna була включена в глобальний механізм COVAX.

Ляшко підкреслив, що вакцину від коронавірусу в першу чергу отримають професійні групи ризику.

"... ми говоримо про лікарів, силові структури, вчителів. Надалі це люди з групи ризику медичної, там, де найбільше фіксується летальність після інфікування - це люди старшого, похилого віку, а в цій групі - люди із супутніми хронічними патологіями", - зазначив він.

Новини за темою: У США завершили випробування вакцини від COVID-19 з ефективністю 95%

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що Сполучені Штати Америки допоможуть Україні у пришвидшенні підписання контрактів з компаніями, які розробляють вакцини від коронавірусу COVID-19.

Loading...