Чи варто їхати на відпочинок під час пандемії COVID-19: Поради лікаря-інфекціоніста

Ольга Голубовська Скріншот відео

Не треба їхати туди, де дуже багато людей, наголошує Ольга Голубовська

Людям, які перебувають у групі ризику, – літнім людям, тим, хто має хронічні хвороби чи зайву вагу, – під час відпочинку потрібно уникати людних місць або ж не їхати відпочивати взагалі, щоб мінімізувати ризики інфікування коронавірусом.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила заслужений лікар України, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Ольга Голубовська.

Гостя програми поділилася міркуваннями, чи варто їхати на відпочинок, коли пандемія коронавірусу досі не подолана.

"Я завжди люблю давати поради, які можна виконати. Якщо ми зараз з вами скажемо – нікуди не їдьте, сидите вдома, це нездійсненне зовсім завдання, і воно може бути вирішене тільки на рівні держави такими жорсткими заходами. Але у нас це теж вічно не приймається – бунти всілякі, невдоволення буде. Тому, щоб мінімізувати ризики, я б порадила все ж таки людям похилого віку, 50+, хоча хворіють і молодші і гинуть молодші, і основні інші групи ризику відомі – хронічні захворювання, вікові, надлишкова маса тіла – вони повинні, принаймні, якщо вони їдуть, не треба їхати туди, де дуже багато людей. Люди знімають будинки якісь, я знаю, де ізольовано. Або не їхати взагалі", – сказала Ольга Голубовська.

Новини за темою: Степанов заявив про стрімке скорочення рівня захворюваності на COVID-19 серед медиків

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов 30 червня заявив, що з огляду на недотримання карантинних обмежень на пляжах Одеси під час минулих вихідних, в Україні прогнозується спалах COVID-19.

Додамо, станом на ранок вівторка, 30 червня, в Україні виявили 706 нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19. За минулу добу від ускладнень, спричинених COVID-19, померло 12 осіб, однак впоратися з недугою змогли 88 пацієнтів.

Loading...