Чи миші не поїли? – Піскун радить провести аудит цінностей у державних сховищах

Святослав Піскун Скріншот відео

Колишній генпрокурор поділився підозрами, що у сховищах вже нічого немає

Необхідно провести ревізію і аудит цінностей, які знаходяться у державному сховищі України.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив генеральний прокурор України у 2002-2003, 2004-2005, 2007 рр., голова Союзу юристів України Святослав Піскун.

Колишній генпрокурор, коментуючи ймовірне призначення народного депутата від "Слуги народу" Олександра Ткаченка міністром культури, дав пораду парламентарям зобов’язати того провести аудит культурних цінностей.

Новини за темою: Іде "зачистка" "людей Коломойського" із депутатського корпусу, – Качний про Ткаченка

"Враховуючи, що два попередні президенти, як виявилося, дуже любили живопис і культуру, я би все ж таки зробив ревізію і аудит цінностей, які знаходяться у державному сховищі України. У мене щось таке відчуття останнім часом, що там уже нічого немає, як у цьому Держрезерві, що миші поїли 150 вагонів зерна", – зазначив Святослав Піскун.

Нагадаємо, аудит Держрезерву виявив недостачу зерна на суму більше 800 млн гривень. Про це повідомив радник голови МВС Михайло Апостол на своїй сторінці у Facebook.

"Майже 2700 вагонів зерна, які повинні б знаходитися на зберіганні в Держрезерві, з'їли миші. Сума збитків – більше 800 млн гривень", – написав Михайло Апостол.

Додамо, 22 травня колишнього президента України Петра Порошенка терміново викликали в ДБР на допит як свідка.

Порошенко мав з'явитися на допит 26 травня, однак він до ДБР не прийшов, а замість допиту відвідав виставку картин, з приводу яких його й викликали в Держбюро.

Loading...