Чи комфортно і зручно: Тетяна Плачкова анонсувала інспекцію одеських пляжів

Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

Народна депутатка констатувала, що на пляжах відсутній благоустрій

Народна депутатка від "Опозиційної платформи – За життя" Тетяна Плачкова сьогодні проінспектує одеські пляжі, щоб вивчити стан відпочинкових зон станом на серпень і встановити, що місцева влада зробила для покращення умов відпочивальників, які їх відвідують.

Про це народна депутатка повідомила під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Тетяна Плачкова констатувала, що одеські пляжі, особливо, муніципальні – не облаштовані, на них відсутній благоустрій. Окрім того, до тих відпочинкових зон на узбережжі, які задекларовані як такі, що облаштовані доступом для людей з обмеженими можливостями, дістатися людям на візках достатньо складно, каже народна депутатка.

"Тому ми сьогодні проінспектуємо, подивимося, в якому стані вони перебувають зараз, на середину серпня. Можна говорити про більшу частину туристичного сезону, і що місто зробило за весну і літо для того, щоб ці пляжі були комфортними, зручними для людей, які не можуть собі дозволити відвідати звичайні пляжі", – сказала Тетяна Плачкова.

Новини за темою: Боргова яма для Одеси: Плачкова заявила, що новий кредит хочуть використати на виборчу кампанію

Народна депутатка зазначила, що для того, щоб виправити ситуацію, пляжі спочатку проінспектують, а потім презентують свій план, що потрібно зробити.

Як повідомляли, на всіх міських пляжах Одеси від "Аркадії" і до 16-ї станції Великого Фонтану виявили кишкову паличку.

Додамо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко дав поради, як не "підчепити" інфекцію на пляжі.