Чи дотримуються правил карантину пасажири маршруток і якою є ситуація в аеропорту, – інспекція ZIKу

Валерія Бабич Фото - скріншот

Пасажири скаржаться, що у громадському транспорті "цілий натовп – і без масок"

У столичних маршрутках побільшало пасажирів, які користуються масками, проте правила щодо обмеження кількості – до 10 осіб в автобусах та до 20 осіб у тролейбусах – не дотримуються.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Валерія Бабич.

Пасажири скаржаться, що у громадському транспорті "цілий натовп – і без масок". Дехто каже, що траплялося таке, що їх не впускали в автобус. Люди також скаржаться на те, що знайти медичні маски в аптеках нині неможливо.

Як зауважила Валерія Бабич, поведінка водіїв здивувала – помітивши на зупинці представників ЗМІ, ті не зупиняли транспортний засіб, оскільки в салоні було більше 10 осіб, та курсували далі.

Новини за темою: Надзвичайна ситуація через коронавірус в Україні: За що каратимуть штрафами та ув’язненням

А кореспондент Владислав Кондратенко, який зранку перебував в аеропорту "Бориспіль", зауважив, що чимало пасажирів користуються масками, проте є і такі, які не користуються засобами захисту. Владислав Кондратенко розповів, що в аеропорту є сім’ї, де батько і дитина є громадянами іноземної держави, а мати – українка, тож їй, на відміну від чоловіка та дитини, не дозволяють покинути країну.

Кореспондент розповів, що в аеропорту утворилася ціла черга, люди билися в істериці, бо не могли повернутися додому.

Нагадаємо, станом на ранок, 19 березня, у світі зареєстровано понад 218 тис. заражених коронавірусом COVID-19. Про це свідчать дані карти поширення коронавірусу від центру Джона Гопкінса, який регулярно оновлює статистику зареєстрованих випадків по країнах і світу.

Як повідомляли, в Україні зафіксовано 16 випадків зараження новою коронавірусною інфекцією COVID-19.

Loading...