Чи безпечно користуватися готівкою під час епідемії коронавірусу, – поради вірусолога

Фото з відкритих джерел

"Віруси з висушеною оболонкою довго ніде не будуть зберігатися"

Для того, щоб знищити збудників хвороб, зокрема і коронавірусу, готівку можна опромінювати ультрафіолетом, а зробити це можна у банку.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила вірусолог, доктор медичних наук Алла Мироненко.

Вірусолог пояснила, чи безпечно користуватися готівковими коштами зараз, коли поширюється коронавірусна інфекція. З її слів, збудник хвороби не є дуже стійким, проте готівку можна опромінювати ультрафіолетом, а зробити це можна у банку. Якщо ж кошти у банк не потрапляють, то самостійно обробити їх не можна.

"Віруси з висушеною оболонкою довго ніде не будуть зберігатися, на будь-якій поверхні", – зазначила Алла Мироненко.

Новини за темою: У Тернополі коронавірусом заразився лікар

Вона також наголосила, що прогулянки на свіжому повітрі, без близьких контактів із іншими людьми, є цілком безпечними.

"Заразитися на свіжому повітрі будь-якою респіраторною інфекцією неможливо, якщо ви близько не спілкуєтеся з кимось, хто є джерелом збудника", – зазначила Алла Мироненко.

Новини за темою: Пандемія коронавірусу: В Україну повернулися понад 78 тисяч громадян

Як повідомляли, у Національному банку України запропонували виплачувати зарплати та пенсії виключно у безготівковій формі.

Нагадаємо, станом на 7:00 середи, 25 березня, на території України зафіксовано 113 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомили у ДСНС.

Станом на 08:00 середи, 25 березня, кількість інфікованих коронавірусною хворобою COVID-19 у світі становить 422 989 осіб. Про це свідчать дані Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса.

Більше на цю тему читайте тут: "COVID-19: Все, що потрібно знати українцям про новий коронавірус".

Дивіться також: "Як діяти, якщо відчуваєте в себе симптоми ГРВІ або ж маєте підозру, що захворіли на коронавірус?"

Loading...