"Чорна п’ятниця" під час пандемії: Як відбувається день знижок і розпродажів у столиці

У чорну п'ятницю магазини роблять великі знижки

з відкритих джерел

Черг покупців кореспондент телеканалу ZIK не помітив

"Чорна п’ятниця" попри пандемію коронавірусу - у розпалі, щоправда, із дотриманням карантинних вимог. У столичних ТРЦ на вході відвідувачам вимірюють температуру, пропонують скористатися антисептиками, а біля входу до кожної із крамниць розміщені таблички із вказаною максимальною кількістю покупців, які можуть там перебувати одночасно (це залежить від площі магазину).

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Денис Страдецький.

Кореспондент зазначив, що наразі не помітив черг, щоб люди очікували на вході до крамниць. Він додав, що пресслужба ТРЦ поінформувала: максимальна кількість людей, які можуть перебувати на його території, - це 5 тисяч осіб. Здебільшого покупці дотримуються маскового режиму, проте є і такі, що приспускають маску на підборіддя.

Новини за темою: Зарплата 900 доларів, пенсія - 300: Шмигаль обіцяє істотне зростання доходу до 2030 року

На підлозі у магазинах є розмітка для дотримання дистанції, проте, як зауважив кореспондент, більшість відвідувачів під ноги не дивляться і не дотримуються дистанції, яка має становити 1,5-2 метри.

Денис Страдецький додав, що знижки на крам, які стартували відсьогодні, триватимуть до новорічних свят, а не лише один день. Кореспондент зауважив, що зниження вартості стосується не всіх товарів, а лише певних моделей.

"У деяких магазинах, щоб люди також мали на увазі, знижку можуть пробивати вже на касі, тобто люди повинні самі вираховувати той процент знижки, який має бути", – зазначив він.

Більше про історію дня знижок і розпродажів читайте тут: "День шалених знижок: Що таке "чорна п’ятниця" і чому вона стала чорною".

Loading...