Чоловік, який вчинив різанину в Кривому Розі, вів "зошит смерті". Фото

Тарас Усенко veskr.com

Чоловік взяв зошит із собою у день, коли вирушив на вбивство

Нападник з Кривого Рогу Тарас Усенко, який вчинив різанину в місті та убив щонайменше двох людей, вів "зошит смерті". Про це повідомляє портал "Весь Кривой Рог"

Як зазначається, цей зошит чоловік взяв із собою в рюкзак, з яким вирушив на вбивства. При цьому було встановлено, що Усенко не перебував під впливом алкоголю чи наркотичних препаратів. 

Зокрема, на сторінках так званого зошита смерті зображені знаки, які здаються схожими на шифр.

"Керуючись цими каракулями, лиходій убив двох чоловіків і поранив вісьмох, у тому числі – 7-річну дитину", – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Кривому Розі оголосили жалобу після різанини, яку влаштував місцевий "Осіріс"

Крім цього, у виданні навели слова одного із сусідів вбивці. Він розповів, що Усенко був переважно усміхненим і привітним. Однак, у день вбивства нападник "з похмурим виглядом пройшов повз – сів у транспорт і поїхав на 97 квартал, вершити свою чорну справу".

Нагадаємо, 7 листопада у Кривому Розі Дніпропетровської області чоловік із ножем напав на людей, внаслідок чого двоє людей загинули, а ще восьмеро отримали поранення. 

Як згодом з'ясувалося, нападником був Тарас Усенко. Пізніше сам чоловік розповів, що він "прийшов з пекла", він "син Божий" і йому "Бог наказав убити 15 осіб". 

Loading...