live

Червоний Хрест у Нових Санжарах поширюватиме рекомендації, як уникати вірусів

Медичний центр "Нові Санжари" poltava.to

"Це друкована література для розповсюдження серед населення"

У Нові Санжари, де у медичному центрі МВС перебувають евакуйовані з Уханя громадяни, Червоний Хрест привіз друковану літературу із рекомендаціями, як знизити ризики захворювання будь-якими вірусними захворюваннями, у тому числі й коронавірусом.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK повідомили представники Червоного Хреста, які сьогодні перебувають у цьому селищі у Полтавській області.

Кореспондентка Алла Жизневська поцікавилася, яку літературу сьогодні привезли до цього населеного пункту представники Червоного Хреста.

"Це друкована література для розповсюдження серед населення, де ми на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я даємо прості рекомендації, як забезпечити гігієну для того, щоб знизити ризики захворювання будь-якими вірусними захворюваннями, у тому числі й коронавірусом", –повідомила генеральна директорка Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Лілія Білоус.

Представники Червоного Хреста зазначили, що, за інформацією штабу, евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни забезпечені всім необхідним. А ті потреби, які виникатимуть індивідуально під час перебування людей на карантині, слід буде оперативно закривати.

Новини за темою: Раціон для евакуйованих з Уханя: Чим годують у закритій зоні у Нових Санжарах

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

За підсумками сутичок у Нових Санжарах поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень.

Як виявилося пізніше, більшість із затриманих внаслідок сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Китаю виявились не місцевими жителями.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...