Чернівецьку ТВК зобов'язали встановити результати виборів до опівночі 11 листопада

Фото з відкритих джерел

ЦВК отримала скаргу про бездіяльність Чернівецької міської ТВК від однієї з політичних партій

Центральна виборча комісія зобов'язала Чернівецьку міську територіальну виборчу комісію встановити результати місцевих виборів до опівночі 11 листопада. Про це повідомляє пресслужба ЦВК. 

Як зазначається, ЦВК отримала скаргу від однієї з політичних партій щодо бездіяльності Чернівецької міської ТВК, яка не встановила результати голосування на місцевих виборах. Зауважимо, місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. 

Зокрема, у скарзі йшлося про те, що ТВК станом на 9 листопада не встановила результати виборів депутатів Чернівецької обласної ради та депутатів Чернівецької районної ради у виборчих округах. Крім цього, не було встановлено результати виборів Чернівецької міської ради та мера Чернівців.

Новини за темою: До другого туру виборів мера Чернівців виходять Клічук та Михайлішин, - екзит-пол студії Савіка Шустера

"Комісія скасувала рішення Чернівецької міської ТВК від 8 листопада 2020 року щодо проведення повторного підрахунку голосів виборців на 40 виборчих дільницях. Разом з тим ЦВК зобов’язала вказану комісію не пізніше 24 години 11 листопада 2020 року встановити підсумки голосування", - зазначили у ЦВК. 

Нагадаємо, нещодавно Центральна виборча комісія повідомила, що не може оголосити результати проміжних виборів народного депутата 25 жовтня на окрузі №208, оскільки чекає на рішення Шостого апеляційного адмінсуду.

Loading...