Черкаси відмовилися запроваджувати "карантин вихідного дня"

Фото з відкритих джерел

Проти введення карантину виступили мер та очільник департаменту охорони здоров'я Черкас

У Черкасах виконавчий комітет і комісія з ТЕБ та НС підтримали проєкт рішення щодо невпровадження на території міста "карантину вихідного дня". Про це повідомляє 18000.com.ua.

Зазначається, що на засідання виконкому прийшли підприємці, які просили не впроваджувати в місті карантин, адже на вихідні вони отримують 50% виторгу. Зокрема, йшлося про дозвіл на роботу маленьким магазинам, закладам харчування, ТРЦ та ринкам.

Після цього міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що не бачить потреби у карантині. "Так, є проблеми, але їх потрібно вирішувати не таким способом. На сьогоднішній день ми протестували близько 60 тисяч жителів Черкас. Є проблеми з тестами, є проблеми з ліжкомісцями, але ми маємо це вирішувати не за рахунок підприємців. Я пропоную не підтримувати "карантин вихідного дня", – сказав очільник міста.

Крім того, директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради Всеволод Кульчиковський заявив, що з медичної точки зору такий карантин не є ефективним. "Із протиепідемічної точки зору це рішення некоректне. Воно не призведе до покращення ситуації. Є градація місць, де найчастіше виникають зараження, от в ній одне з перших місць займають кабінети лікарів. Зараз у них найбільш часто відбуваються зараження", – висловився чиновник.

Новини за темою: Одеса відмовляється дотримуватися "карантину вихідного дня"

Нагадаємо, нещодавно міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні "карантину вихідного дня". Він заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть.

Loading...